کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

بازی با حجم و مصالح در طراحی خانه ای رویایی!

0 13

بازی با حجم و مصالح و ترکیب زیبای آن ها در طراحی خانه ای رویایی :

این خانه ی رویایی با مساحتی حدود ۱،۱۴۰ متر مربع، در یک اسکله ی کوچک شبه جزیره ای در فلوریدا، واقع است. این ویلا، ترکیبی پیچیده از یک مجموعه حجم های متمایز، اما در عین حال بهم پیوسته، است و با یک محور طولی شفاف، بهم متصل شده اند. ترکیب و بازی با حجم و مصالح شفاف و غیر شفاف در این ویلا، بخوبی و زیبایی طراحی شده و نمایی چشم گیر، بوجود آورده است.

معمار : Hughes Umbanhowar Architects

مکان : فلوریدا

سال ساخت : ۲۰۰۸

 

در فضاهای داخلی از مصالح چوب، سنگ آهک و گچ، بسیار استفاده شده است. آشپزخانه، از طریق یک در شیشه ای کشویی، به یک حیاط بیرونی متصل شده که حس تازگی و شادابی را، در فضا به ارمغان آورده است.

در طراحی داخلی خانه، از عناصر زیبایی مانند لوستر های زیبا و پالت های رنگی روشن و زیبا، در قسمت هایی از فضا، استفاده شده که یک احساس مدرن غیر منتظره و جذاب در فضا، ایجاد کرده است.

 

بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی بازی با حجم و مصالح, معماری و طراحی ویلاهای لوکس و رویایی

 

منبع : homedsgn

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =