کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

۱۰ نمونه ی بسیار محبوب برای اتاق خواب!

0 81

دکوراسیون اتاق خواب :

در زیر ۱۰ ایده و عکس از اتاق خواب هایی را خواهید دید که محبوبیت بیشتری در بین مردم اروپا داشته، به این عکس ها نگاه کنید و شما هم نظرتان را به ما بگویید که کدام ایده و اتاق خواب را بیشتر می پسندید.

۱- چراغ خواب آویزی

رنگ آبی دیوار این اتاق خواب یکی از ویژگی های محبوب آن است، اما ویژگی محبوب تر آن، فرم چراغ خواب آویزی آن است که بسیار جلب توجه می کند.

 

۲ – آرامش در رنگ کرم

رنگ کرم که در این اتاق خواب استفاده شده، پس زمینه ای خنثی و آرامش دهنده را، به وجود آورده است که بسیار محبوب شده است.

 

۳ – ایده ای جدید برای کنار تخت

استفاده از یک قفسه ی فلزی و گذاشتن کتاب در کنار تخت، به جای مدل های سنتی و قدیمی تر کنار تختی، آن را به ایده ای محبوب تبدیل کرده است.

 

۴ – اتاقی کامل و دلچسب

دیوار شاخص به رنگ بنفش، کف چوبی با الگوی زیبا و آجر های سفید بکار رفته شده در قسمتی از دیوار، از ویژگی های محبوب این اتاق خواب است. همچنین یک آویز فانوسی شکل که بعنوان چراغ خواب، کنار تخت آویزان شده، این اتاق را بسیار متمایز کرده است.

 

۵ – فرم روشنایی سقف

هرچند بر روی پرده ی استفاده شده برای پنجره ی این اتاق، طرح زنبور وجود دارد، اما قطعا فرم چراغ روشنایی که از سقف آویزان شده و از عنکبوت الهام گرفته شده، یکی از ویژگی های محبوب این اتاق خواب، است.

 

۶ – رنگ های متالیک

یک اتاق اسپرت با تنوعی از رنگ های گرم، بالش هایی به رنگ متالیک و استفاده از رنگ نقره ای در این اتاق، آن را به فضایی محبوب و زیبا تبدبل کرده است.

 

۷ – قاب تعریف شده برای تخت خواب

این تخت خواب چوبی که قابی زیبا برای خود تعریف کرده و سقف چوبی این اتاق خواب، از ویژگی های محبوب این فضا می باشند.

 

۸ – محو شدن در رنگ خاکستری

در اولین نگاه به این عکس، شاید بنظر برسد که این عکسی سیاه و سفید است، اما بعد از مدتی متوجه رنگ سبز گیاهان این اتاق خواهید شد. این فضای مینیمالیست بدرستی یکی از نمونه های محبوب با سبکی شیک، می باشد.

 

۹ – درب های بزرگ شیشه ای

درب کشویی بزرگ و شیشه ای، سقف شیب دار و دیوار های چوبی رنگ شده، این اتاق خواب را به فضایی محبوب، تبدیل کرده است.

 

۱۰ – فضایی سنتی به لطافت گل مریم

گاهی اوقات، هیچ چیز زیباتر از یک اتاق خواب سنتی و کلاسیک نیست. در این اتاق خواب مجموعه ای از مبلمان آنتیک، استفاده شده است. بیشتر وسایل با پارچه رو مبلی های با لطافت گل مریم، پوشیده شده اند. همه ی این ها در کنار هم فضایی بسیار محبوب، ایجاد کرده است.

 

منبع : houzz

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 7 =