کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ایده ای برای طراحی سرویس بهداشتی – استفاده از سینک های چوبی!

0 25

طراحی سرویس بهداشتی :

برای ایجاد تنوع و متمایز کردن سرویس بهداشتی خانه ی خود با دیگر خانه ها، از سینک های چوبی برای روشویی استفاده کنید و طبیعت را به این فضا بیاورید. چوب متریالیست که معمولا شما در سرویس بهداشتی هر خانه ای نمی بینید و رایج نیست. به همین دلیل وقتی شما از چوب در سرویس بهداشتی استفاده کنید، به این فضا یک ویژگی بسیار شاخص و متمایزی، می بخشید.

یکی از بهترین خصوصیت های سینک های چوبی، طبیعت انطباق پذیری و قابل تنظیم بودن آن است. نه تنها طیف گسترده ای از انواع چوب وجود دارد، بلکه رو کش های متنوع و با ظاهر های متنوع و زیبا وجود دارد، که باعث فراوانی گزینه های انتخاب، می شود. آن ها همچنین، در اندازه و فرم های مختلف و مطابق خواسته ی شما، می توانند طراحی و ساخته شوند.

مانند انواع دیگر سینک، با طیف وسیعی سیستم درین و تخلیه آب، قابل انطباق هستند و شما آزادانه هر مدل و فرمی که می خواهید را، میتوانید انتخاب کنید.

اگرچه آن ها احتیاج به مراقبت بیشتری دارند و باید چند بار در سال روی سطح آن، پولیش زده شود، اما حس گرمای طبیعی و زیبایی که به این فضا می بخشند، ارزش این کار و استفاده از آن ها را دارد. سطوح نرم و طبیعی و گرما بخش آن ها، باعث آرام بخش و لوکس شدن فضا می شود.

در ادامه نمونه های بیشتری از سینک های چوبی آورده شده که می تواند ایده های خوبی به شما بدهد.

 

منبع : contemporist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + دوازده =