کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

باغ سبزیجات کوچک – مناسب فضاهای داخلی

0 21

ایده ای جالب برای داشتن باغ سبزیجات کوچک در خانه :

با استفاده از قاب های چوبی مکعبی، شما می توانید یک میکرو باغچه برای کاشت سبزیجات، فراهم کنید. در این باغ سبزیجات کوچک عمودی، می توان سبزیجات کوچک را در عرض ۱۰ روز با آب کافی پرورش داد!  این ایده ی جمع و جور ، که نیازی به مراقبت زیاد ندارد، برای آپارتمان ها، خانه ها و ادارات مناسب است. و به شما اجازه می دهد که سبزیجات مغذی کوچک خود را، بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آبیاری و تغذیه آن ها، پرورش دهید و از آن استفاده کنید. این طرح و ایده بسیار موفقیت آمیز بوده و با استقبال زیادی مواجه شده است.

باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت

باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت

این قاب ها شامل دو بخش با یک یک پد گیاهی برای هر بخش، می باشد. هر پد گیاهی، صدها پاکت کوچک دارد که دانه های گیاهان را، بطوری که بتوانند جوانه بزنند، در خود نگه می دارند. مخزن زیر این قاب، آب بارور شده که دارای مواد مغذی لازم برای جوانه زدن و رشد سبزیجات است، را فراهم می کند.

باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت

همانطور که طراح این ایده می گوید، این روش و ایده ساده ترین، آسان ترین و جمع و جور ترین روش برای پرورش و رشد گیاهان داخلی، بدون نیاز به خاک، است.

از آنجایی که مخزن آب آبیاری بصورت خودکار کار میکند، شما لازم نیست نگران کم و یا بیش از حد آبیاری کردن و در نتیجه خراب شدن سبزیجات باشید.

باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت

باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت باغ سبزیجات کوچک و عمودی در خانه, ایده های سبز, خلاقیت

 

منبع : inhabitat

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =