کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

خانه ای پایدار که از انرژی گرمایی زمین استفاده می کند

0 13

انرژی گرمایی زمین, خانه ای پایدار که از انرژی گرمایشی زمین استفاده میکند

معمار : Iredale Pedersen Hook

;کاربری : مسکونی

خانه ای سبز :

این خانه ی مسکونی از مصالح سنتی آجر ساخته شده است. دز قسمت های خاص که از بلوک های شیشه ای استفاده شده، الگویی خاص با یک زاویه را ایجاد شده که به زیبایی نور وارد شده به فضا را فیلتر می کند. انرژی این ساختمان، از طریق انرژی زمین گرمایی تامین می شود.

انرژی گرمایی زمین, انرژی زمین گرمایی, انرژی گرمایی, خانه ای پایدار, خانه سیز

همه ی بلوک های شیشه ای که در قسمت هایی از ساختمان بکار رفته اند، برای بازتاب زیبای نور و رنگ به داخل فضا، در مکان های استراتژیک، قرار گرفته اند.

انرژی گرمایی زمین, انرژی زمین گرمایی, انرژی گرمایی, خانه ای پایدار, خانه سیز

یک جفت لوله که از عمق زمین به ساختمان کشیده شده است و در قسمت ورودی خانه نمایان است، انرژی لازم را از انرژی زمین گرمایی، فراهم می کند.

یک ویژگی جالب این خانه این است که یک طبقه از خانه کاملا بصورت آپارتمان های جداگانه طراحی شده که به دوستان، خانواده و مهمانان دیگر، اجازه می دهد که حریم خصوصی زیادی داشته باشند.

انرژی گرمایی زمین, انرژی زمین گرمایی, انرژی گرمایی, خانه ای پایدار, خانه سیز انرژی گرمایی زمین, انرژی زمین گرمایی, انرژی گرمایی, خانه ای پایدار, خانه سیز انرژی گرمایی زمین, انرژی زمین گرمایی, انرژی گرمایی, خانه ای پایدار, خانه سیز انرژی گرمایی زمین, انرژی زمین گرمایی, انرژی گرمایی, خانه ای پایدار, خانه سیز انرژی گرمایی زمین, انرژی زمین گرمایی, انرژی گرمایی, خانه ای پایدار, خانه سیز

منبع : inhabitat

۱۰۰%
  • Criteria
منبع کوشک - معماری پایدار
از طريق inhabitat

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + چهار =