کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

شرکت شارپیمان – طراحی پایدار, بازسازی, طراحی شهرسازی, نورپردازی

شرکت شارپیمان – طراحی پایدار, بازسازی, طراحی شهرسازی, نورپردازی شهری و مسکونی

شرکت تخصصی شارپیمان پایدار البرز، با تلفیق متخصصین جوان، خلاق، فعال و متخصصین پرسابقه و مجرب، در سال ۱۳۹۴ تاسیس گردید و فعالیت های خود را در زمینه مشاوره و طراحی ، نظارت و اجرا در گرایش های طراحی پایدار شهری و ساختمان، عمران و محیط زیست، با هدف ارتقای سطح طراحی و اجرا، بر اساس ضوابط معماری، شهرسازی و مقررات ساخت و ساز آغاز نمود.

اساس و معیار شرکت شارپیمان در طراحی های خود, طراحی پایدار یا معماری سبز بوده که این سبک طراحی در دنیای مدرن امروزی باعث صرفه جویی بالای انرژی و به طبع آن، کاهش مصرف سوخت های تجدید ناپذیر، کاهش مصرف برق و در نتیجه کاهش هزینه های سربار خواهد بود.

تصویر در حال بارگذاری…

تصویر در حال بارگذاری…

روش کاری شرکت شارپیمان در انجام یک پروژه در ابتدای کار، تحقیقات میدانی و بررسی و آزمایش های بسیار گسترده در بخش های آکادمیک، فنی و اجرایی بوده، به طوری که تمامی نکات مثبت و منفی پروژه توسط کارشناسان ارشد شرکت در حوزه ها و سطوح مختلف بررسی و در جهت رفع موانع منفی پروژه اقدامات مطالعاتی گسترده و عملی انجام گرفته تا بهترین نتیجه و بالاترین بازدهی با هزینه و زمان مناسب برای کارفرمایان محقق گردد.

بخش هایی از پروژه های انجام گرفته در بالا را مشاهده نمودید. امید است با یاری شما همراهان گرامی گامی بلند و نقشی مهم در آبادانی کشور عزیزمان ایفا نماییم.

راه های تماس با شرکت ” کلیک نمایید “.