کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

گلچینی از طراحی های فضای نشیمن و پذیرایی به رنگ آبی

0 1

استفاده از رنگ آبی در دکوراسیون نشیمن و پذیرایی :

رنگ آبی جزو رنگ هایی است که در اطراف ما به وفور یافت می شود و چون برای ما تداعی کننده ی دریا و آسمان است همراه خود، آرامش می آورد. اما استفاده کردن از این رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی احتیاج به کمی جسارت دارد. اگر شما بدانید که از این رنگ چگونه در دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید به راحتی می توانید به فضایی دست پیدا کنید که در عین داشتن آرامش، بسیار مجلل و سلطنتی به نظر برسد.  رنگ آبی ضربان قلب و فشار خون را کاهش می دهد و باعث آرامش، قدرت و سلامتی در افراد می شود. این رنگ به خوبی با رنگ‌های دیگر ترکیب می‌شود.

آبی، رنگی سرد و سرشار از آرامش و تعدیل کننده ی فضاست. این رنگ را می توان به همراه رنگ های ملایم و در قالب مبلمان موجود در محیط داخلی خانه به کار برد و یا آن را به عنوان نقطه ی تمرکز فضای داخلی در تعدادی از تزیینات خانه استفاده کنیم. نکته ای که باید توجه کنید، وقتی یک رنگ آبی را انتخاب کردید فقط همان را استفاده نکنید، تَنالیته های دیگری از آبی را هم انتخاب کنید. اگر سالن نشیمن شما کوچک است نباید از رنگ آبی تیره استفاده کنید، باید تُن روشن آبی را به کار ببرید تا سالن شما را بزرگتر جلوه دهد. یکی از راه های دکوراسیون نشیمن با رنگ آبی این است که یکی از دیوار های خود را و لوازم دکوری را به عنوان اکسنت با رنگ آبی که انتخاب کردید، رنگ کنید و مبلمانتان رنگ دیگری باشد.

در زیر گلچینی از بهترین نمونه های طراحی های فضای نشیمن با استفاده از رنگ آبی را خواهید دید که می تواند به شما ایده های خوبی دهد و کمک کند که فضای نشیمن خود را بخوبی طراحی و بازسازی کنید.

 

beach-style-living-room

contemporary-family-room

contemporary-living-room-1

contemporary-living-room-2

contemporary-living-room-3

contemporary-living-room

eclectic-living-room-1

eclectic-living-room

industrial-living-room

mediterranean-family-room-1

mediterranean-family-room

modern-family-room

modern-living-room-1

modern-living-room-2

modern-living-room-3

modern-living-room

shabby-chic-style-living-room

traditional-family-room-1

traditional-family-room

traditional-living-room-2

traditional-living-room

transitional-living-room-1

transitional-living-room

tropical-living-room

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 8 =