کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

گلچینی از طراحی های اتاق خواب به رنگ آبی – قسمت ۲

0 0

استفاده از رنگ آبی در دکوراسیون اتاق خواب:

رنگ آبی جزو رنگ هایی است که در اطراف ما به وفور یافت می شود و چون برای ما تداعی کننده ی دریا و آسمان است همراه خود، آرامش می آورد. اما استفاده کردن از این رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی احتیاج به کمی جسارت دارد. اگر شما بدانید که از این رنگ چگونه در دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید به راحتی می توانید به فضایی دست پیدا کنید که در عین داشتن آرامش، بسیار مجلل و سلطنتی به نظر برسد.  رنگ آبی ضربان قلب و فشار خون را کاهش می دهد و باعث آرامش، قدرت و سلامتی در افراد می شود. این رنگ به خوبی با رنگ‌های دیگر ترکیب می‌شود.

آبی، رنگی سرد و سرشار از آرامش و تعدیل کننده ی فضاست. این رنگ را می توان به همراه رنگ های ملایم و در قالب مبلمان موجود در محیط داخلی خانه به کار برد و یا آن را به عنوان نقطه ی تمرکز فضای داخلی در تعدادی از تزیینات خانه استفاده کنیم. نکته ای که باید توجه کنید، وقتی یک رنگ آبی را انتخاب کردید فقط همان را استفاده نکنید، تنالیته های دیگری از آبی را هم انتخاب کنید.

در ادامه ی قسمت ۱ این مطلب، در این قسمت هم نمونه های بیشتری از طراحی های اتاق خواب با استفاده از رنگ آبی را خواهید دید که می تواند به شما ایده های خوبی دهد و کمک کند که اتاق خواب خود را بخوبی طراحی و بازسازی کنید.

industrial-bedroom

mediterranean-bedroom

modern-bedroom-1

modern-bedroom

scandinavian-bedroom-1

scandinavian-bedroom

traditional-bedroom-1

traditional-bedroom-2

traditional-bedroom-3

traditional-bedroom-4

traditional-bedroom-5

traditional-bedroom-6

traditional-bedroom

transitional-bedroom-1

transitional-bedroom-2

transitional-bedroom-3

transitional-bedroom

tropical-bedroom

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 5 =