کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ایده ای برای تزئین دیوار الهام گرفته از طبیعت برای اتاق خواب!

0 7

خلاقیت در تزئین دیوار :

این نوع تزئین دیوار، یکی از خلاقانه ترین و شخصی ترین روش ها برای آپدیت کردن خانه است. جایی که در آن شانس بیان خلق و خو و شخصیت فعلی خود را دارید.

دکوراسیون اتاق خواب، خلاقیت، تزئین دیوار

دکوراسیون اتاق خواب، خلاقیت، تزئین دیوار

این نوع از آویزها، بعنوان تزئین دیوار، توجه بسیاری به خود جلب می کنند و می توانند به روش های مختلف، جنبه شخصی پیدا کنند – شما می توانید رنگ، طرح، اندازه و لوازم جانبی آن را تغییر دهید و به بیان دیگر می توانید آن را به شکلی که می خواهید درست کنید. دستورالعمل زیر را دنبال کنید تا ببینید چگونه ساخته می شوند:

وسایل مورد نیاز:

  • ۳ میله چوبی
  • یک نخ
  • اسپری رنگ
  • شاخه ای گیاه به انتخاب خود برای تزئین آویز
  • دریل
  • کاغذ سنباده (اختیاری)
  • نوار رنگی

دستورالعمل:

اول از همه مطمئن شوید که میله های چوبی به طول مورد نظر (همه یکسان) بریده شده اند.

از دریل به منظور سوراخ درست کردن برای نخ استفاده کنید. به دو سوراخ نیاز خواهید داشت، در انتهای هر سمت از هر میله. اطمینان حاصل کنید که سوراخ ها برای عبور نخ به اندازه کافی بزرگ هستند، اما نه خیلی بزرگ، زیرا بعد از آن برای نگه داشتن سوراخ ها در محل، شما گره خواهید زد.

حالا کاغذ سنباده بزنید و میله را بشویید تا اطمینان حاصل کنید سطح آنها صاف و تمیز است.

اضافه کردن رنگ :

مرحله بعدی شامل اضافه کردن رنگ به میله ها است، بنابراین قبل از اینکه بخواهید آنها را تزئین کنید، برنامه ریزی کنید. در این مثال، رنگ طلایی به میله های چوبی زده شده. از نوار رنگی برای علامت زدن قسمت هایی که می خواهید رنگ شوند، استفاده کنید.

میله ها را بر روی مقوا یا روزنامه قرار دهید تا سطوح کثیف نشوند و میله ها را با اسپری رنگ، رنگ کنید. قبل از ادامه دادن، صبر کنید رنگ به خوبی خشک شود.

حالا میله ها آماده هستند، پس وقت درست کردن آویز است. دو نخ با طول های یکسان ببُرید که برای ساختن آویز استفاده خواهد شد.

نخ را از سوراخ عبور دهید و یک گره بزنید، تا میله را در محل نگه دارد.

این کار را با دو سوراخ باقی مانده دیگر، تکرار کنید. در پایان، شما باید مانند عکس زیر آنها را مرتب کنید. این روند را با نخ دیگر و سوراخ های سمت دیگر آویز تکرار کنید، و اطمینان حاصل کنید فاصله یکسانی بین میله ها حفظ می کنید.

وقتی که پایه آویز شما کامل شد، آن را با شاخه های کوچک تزئین کنید. این بخشی است که واقعاً می توانید خلاق باشید و خصوصیات شخصیت خود را نشان دهید. راحت باشید و هر کار دوست داشتید انجام دهید! شاخه ها را با نخ یا نوار محکم کنید و سپس آویز خود را به دیوار آویزان کنید!

رنگ برگ ها به قهوه ای طلایی تغییر خواهد کرد، در حالی که روی دیوار هستند، و آن را واقعاً به یک دکوراسیون پاییزی تبدیل خواهند کرد! ممکن است بخواهید برگ های خشک را نگه دارید یا آنها را برای شاخه های تازه تر تغییر دهید.

دکوراسیون اتاق خواب، خلاقیت، تزئین دیوار

 

منبع : homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − سه =