کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

نورگیرهای جذاب سقفی اتاق ها توسط پانل های LED

0 15

نورگیرهای جذاب سقفی :

امروزه نصب و راه اندازی نورگیرهای جذاب سقفی, در اتاق های بدون پنجره ( بدون نور) و یا با نور کم، می تواند به آسانی آویزان کردن یک تابلو باشد. پانل های زیبا می توانند مناظری زیبا از آسمان روز یا شب در هر اتاقی باشند.

این پانل ها که با لامپ های LED مجهز شده اند می توانند رنگ، نور و منظره ی هر زمانی از شبانه روز را در اتاق به کمک تصاویر زیبا و ایده آل تداعی کنند. همانطور که میدانیم نور روز و مناظر طبیعت، می توانند تاثیر زیادی روی خلق و خو و سلامتی انسان ها بگذارند. این ایده می تواند کمی از حس طبیعت و روشنایی روز را به اتاق هایی که فاقد پنجره هستند بیاورد. مخصوصا می تواند در اتاق های بیمارستان یا اتاق سالمندان  که توانایی بیرون رفتن و دیدن مناظر طبیعی را ندارند استفاده شود تا کمی امیدواری در بیماران ایجاد شود.

نکته قابل توجه این است که این پانل ها که به تکنولوژی LED مجهز شده اند، می توانند ترکیبی از چند عکس زیبا باشند و در هر شرایط و موقعیتی این عکس ها می توانند تغییر کنند و صحنه زیبا و دلخواه را ایجاد نمایند.

 

نورگیرهای جذاب سقفی, پانل های LED, فضاها و اتاق های بدون پنجره نورگیرهای جذاب سقفی, پانل های LED, فضاها و اتاق های بدون پنجره

 

منبع : freshome.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − پانزده =