کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ایده هایی برای کابینت آشپزخانه های مدرن

0 8

کابینت آشپزخانه های مدرن  :

کابینت آشپزخانه های مدرن و یا سبک های دیگر، می تواند طراحی شما و ظاهر آشپزخانه شما را بخوبی بیان کند، و همچنین نیازهای آشپزخانه شما را سازماندهی کند.

ساخت و اجرای کابینت آشپزخانه هزینه زیادی را در بر می گیرد، بنابراین تصمیم گیری درست باعث می شود که برای سالها از کابینت زیبای خود لذت ببرید. ما نگاهی کردیم به آخرین ایده های طراحی کابینت آشپزخانه های مدرن و عملکردی، زیبایی و اینکه آیا این پتانسیل را دارند که زمان زیادی و بدون محدودیت، جدید و نو باشند را، آنالیز کردیم. در ادامه ۸ ایده برای کابینت آشپزخانه که کلاسیک هستند و می تواند برای سال ها رو مد باشد، آمده است.

رنگ کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه های مدرن

در آشپزخانه های امروزی از کابینت های سنتی تیره رنگ و با مصالح چوب، چشم پوشی کنید و به سمت رنگهای دیگر قدم بردارید. کابینت های رنگ شده و رنگی روشی عالی برای شخصیت بخشیدن به آشپزخانه می باشد. بهترین قسمتش این است که با یک رنگ آمیزی خاص، بدون تعویض کابینت ها، می توان تغییر در آشپزخانه ایجاد کرد. حتما لازم نیس از رنگ های جسورانه زرد درخشان و یا رنگ های متداول اشباع شده، استفاده کرد. امروزه رنگ های خنثی ظاهری خوب از مدرنیته و در عین حال کلاسیک را بیان می کنند، مانند:

  • خاکستری
  • آبی روشن
  • سفید
  • کرم

 

بافت کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه های مدرن

چوب در هر زمان به عنوان یک انتخاب برای متریال کابینت آشپزخانه های مدرن می باشد. برای به روز کردن کابینت های چوبی، می توان از چوب هایی با بافت های زیبا، استفاده کرد. بعنوان مثال بافت راه راه جذابیت بصری به کابینت های شما اضافه می کند.

 

کابینت ” های-گلاس” آشپزخانه

کابینت آشپزخانه های مدرن

این کابینت ها به لطف سطح براق و بازتابنده خود، براحتی تمیز می شوند، تنوع رنگی بیشتری دارند و آشپزخانه را روشن تر می کنند.

 

کابینت دورنگ آشپزخانه

کابینت آشپزخانه های مدرن

از کابینت های آماده و تکراری که خلاقیت را برای انتخاب کابینت می گیرد، اجتناب کنید. از تاثیر دو رنگ برای آشپزخانه با انتخاب یکی از دو روش زیر، استفاده کنید :

  •  استفاده از دو رنگ در کابینت های بالا و پایین : از یک رنگ برای کابینت های پایینی و یک رنگ دیگر برای کابینت های بالایی استفاده کنید. برای ایجاد ظاهر جدید و ماندگار، از رنگ های مکمل استفاده کنید. همین طور می توانید از رنگی با شدت بیشتر و سایه عمیق تر برای کابینت های پایین و درجه ملایم تر و سایه بسیار سبکتر و روشن از همان رنگ و یا سفید برای کابینت های بالا، استفاده کنید.
  •  استفاده از دو تنالیته ی رنگ : به جای ترکیب و تطبیق رنگ کابینت ها، کابینت هایی با دو تنالیته از یک رنگ انتخاب کنید. شاید اگر در کابینت ها یک رنگ و فریم خارجی آن یه تنالیته دیگر از همان رنگ باشد، انتخاب خوبی باشد.

 

کابینت های روستایی مدرن

کابینت آشپزخانه های مدرن

برای منحصر به فرد کردن خلاقیت خود در طراحی کابینت آشپزخانه ,  بهتر است بدنبال کابینت های مدرن روستاهای اروپایی باشیم.! همنشینی و انطباق کابینت های روستایی با وسایل و طراحی مدرن ,  فضای آشپزخانه را گرم و آرامش بخش تداعی می کند.

 

کابینت هایی آمیخته با رنگ چوب

کابینت آشپزخانه های مدرن

وقتی بدنبال تازگی و مدرنیته هستید, کابینت هایی با رنگ چوب، میتوانند طیف وسیعی از توجهات را به خود جلب کند و همیشه جذابیت خود را حفظ می کنند. بر این اساس این سبک از کابینت ها برای کسانی که به دنبال تازگی آمیخته با مدرنیته هستند پیشنهاد میشود.

 

کابینت های شناور

کابینت آشپزخانه های مدرن

یکی از جذابیت های کابینت های شناور  , ایجاد فضایی به یاد ماندنی می باشد. در این نوع کابینت ها, بخش های پایینی می توانند هم کف پوش کف خود را به نمایش بگذارند و هم می توانند باعث باز شدن بیشتر فضای آشپزخانه شوند. کابینت های ساده(معمولی) در قسمت فضای نزدیک کف معمولا دسترسی مشکل و سختی دارند، ولی این نوع سبک طراحی کاربرد شگفت انگیز و ارگونومیکی دارد, چرا که مشکل کابینت های معمولی، در کف را ندارد.

برای زیباتر شدن کابینت های شناور , در زیر آنها از نورپردازی استفاده کنید تا حس و جو درخشان و مدرن تری داشته باشند.

 

کابینت هایی از جنس بامبو

کابینت آشپزخانه های مدرن

اگر به محیط زیست علاقه مند و در کنار آن به دنبال پایداری هستید به این بخش توجه نمایید.

کابینت هایی از جنس بامبو دارای ترکیبات آلی فرار خیلی کمی هستند(Low-VOC). ابتدا در مورد محیط زیست صحبت می کنیم. بامبو بخاطر رشد بسیار سریعی که به همراه دارد, به معنی جنگل زدایی کمتر و حفظ محیط زیست است. همچنین باید گفت کابینت های بامبو کیفیت بالایی نسبت به کبینت های تخته چند لا و روکش دار دارند. چوب بامبو سخت تر از چوب بلوط می باشد. لذا سخت بودن و داشتن کیفیت بسیار بالا, باعث می شود که کابینت شما برای سالها ظاهری خوب همانند سال اول، داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 15 =