کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

چوب لباسی مدرن و جالب برای قرار دادن کلاه و لباس!

0 12

چوب لباسی مدرن و ساده :

آیا به فضایی برای آویزان کردن لباس و کلاه نیاز دارید که نیازی به سوراخ ایجاد کردن در دیوار نداشته باشد؟ این چوب لباسی مدرن و آسان برای قرار دادن کلاه، روسری، کیف، یا لباس را، به راحتی آماده و درست کنید. این طرح مدرن مقرون به صرفه است و یک وسیله ی عالی برای مستأجرها و یا آنهایی است که فضای محدودی دارند.

پروژه های DIY، خلاقیت، چوب لباسی مدرن

وسایل مورد نیاز:

  • ۴ میله رولپلاک چوب
  • رنگ
  • قلم مو رنگ یا اسفنج
  • چسب نقاش
  • روکش پایانی
  • کمربند چرمی

دستورالعمل ها

۴ میله ی چوبی انتخاب کنید. همه با قطر یکسان و طولی که مد نظر دارید. اگر میله ها را از یک فروشگاه صنایع دستی یا لوازم می خرید، آنها به صورت ایده آل باید آماده کار باشند و به جز کندن برچسب قیمت، نیاز به هیچ آماده سازی (مثل سنباده کشی یا برش) نداشته باشند. از چسب نقاش برای علامت زدن یک بخش از هر میله ی چوبی که در آن می توانید یک عنصر رنگارنگ اضافه کنید، استفاده کنید.

در هر میله ی چوبی فواصل مساوی را اندازه گیری کنید و آن بخش ها را چسب بزنید. بخشِ چسب زده شده و همچنین انتهاهای هر میله ی چوبی را رنگ کنید. مطابق دستوالعمل های پشت بطری رنگتان، بگذارید خشک شود.

وقتی که رنگ خشک شد، می توانید روکش پایانی را بکار ببرید. وقتی که رنگ و روکش میله ها خشک شدند، میله ها را به هم بچسبانید به طوری که همه قسمت های بالا به طور مساوی به شکل مربع قرار گیرند. کمربند چرمی خود را (یا می توانید به جای آن از طناب یا نخ رنگی استفاده کنید) محکم دور میله ها بپیچید. کمربند را ایمن و محکم کنید. سپس می توانید میله ها را از هم دور کنید و یک چوب لباسی مدرن و پایدار درست کنید.

پروژه های DIY، خلاقیت، چوب لباسی مدرن پروژه های DIY، خلاقیت، چوب لباسی مدرن پروژه های DIY، خلاقیت، چوب لباسی مدرن

دستمال گردن، کلاه، کیف پول، و یا کت و ژاکت سبک خود را روی این چوب لباسی جدید آویزان کنید! اگر فصلش گذشته است و به قفسه نیاز ندارید، می توانید به سادگی و راحتی آن را تا کنید و به صورت عمودی ذخیره کنید! یک پروژه کاملاً کاربردی و سرگرم کننده!

 

منبع : homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + نوزده =