کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

تبدیل کمد قدیمی به یک باغچه ی زیبا و با طراوت!

0 7

خلاقیت در طراحی باغچه ی زیبا :

قطعاتی از مبلمان وجود دارند که می توانند با موفقیت تبدیل و حتی تغییر کاربری داده شوند. اجازه دهید نگاهی به این کمد قدیمی بیاندازیم. این، یک دراور عالی برای اتاق خواب بود. با این حال، با گذر زمان، کم کم بی استفاده شد. راه حل به سادگی جایگزین کردن آن نبود، بلکه تغییر کاربری آن بود. تبدیل آن به یک باغچه ی زیبا و باطراوت …

پروژه های DIY، خلاقیت، باغچه های زیبا

از آنجا که این کمد دیگر در داخل خانه خوب به نظر نمی رسید، صاحبان آن تصمیم گرفتند دکور را تغییر دهند. آنها کمد را بیرون بردند؛ و آن را به یک باغچه ی زیبا،  کوچک دوست داشتنی تبدیل کردند. حتی نیاز نبودکمد تغییر زیادی داشته باشد. به همان صورت عالی بود. ظاهر بسیار ساده ی کمد، ظاهر و عنصری عالی، برای گیاهان کوچک در تراس و بالکن، ایجاد کرده است.

پروژه های DIY، خلاقیت، باغچه های زیبا پروژه های DIY، خلاقیت، باغچه های زیبا

کمد در حال حاضر یک باغچه ی زیبا و دنج است. کشوها برای قرار دادن گیاهان و گل های کوچک استفاده می شوند و می توانند در طول های متفاوت باز شوند، تا اجازه دهند شما همه آیتم های داخل را ببینید. این تحول بسیار ساده بود و تنها چند دقیقه نیاز داشت که شامل بردن کمد به بیرون بود. سپس با گلدان ها پر شد. این کمد حالا یک واحد نمایش بسیار هوشمندانه و عالی برای بالکن، تراس، و یا هر فضای باز دیگر است. تطبیق مبلمان یک ایده بسیار خوب است و در این مورد بسیار ساده نیز بود.

 

منبع : homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 14 =