کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ساخت چارپایه های بافته شده ی آسان و زیبا!

0 3

چارپایه های بافته شده :

هر اتاق نشیمن به کمی راحتی نیاز دارد، و یکی از ساده ترین راه ها برای آوردن کمی گرمی و نرمی، این است که مطمئن شوید نقطه ای برای قرار دادن پاهایتان دارید! به همین دلیل است که ما امروز طریقه ساخت یک چارپایه بافته شده را به شما نشان میدهیم، که هم شیک است و هم پر از بافت- دو ویژگی که برای دکوراسیون هر اتاق نشیمنی، ضروری هستند.

ساخت چارپایه های بافته شده, پروژه های DIY

می توان یک چارپایه ای که قدیمی شده و خیلی دوست داشتنی نیست را به چیز خاصی تبدیل کرد.

ساخت چارپایه های بافته شده, پروژه های DIY

حالا، بسته به آنچه که با آن کار می کنید، باید قاب چارپایه خود را سنباده/لکه گیری/رنگ بزنید. یا می توان فقط آن را به آرامی سنباده زد تا یک ظاهر روستایی پیدا کند و برای اینکه لکه های قدیمی گرفته شود.

بافتن را شروع کنیم :

برای دوختن و بافندگی آماده اید؟ بسیار خوب. مرحله اول این است که انتهای ریسمان را به قسمت پایین چارپایه وصل کنید، مانند این:

حالا شروع کنید ریسمان را دور تا دور بالای چارپایه بپیچید و همان طور که پیش می روید، محکم بکشید. مهم است که همان طور که می پیچید، ریسمان را محکم و نزدیک به هم نگه دارید.

زمانی که به انتها رسیدید، به یاد داشته باشید که ته ریسمان را به چارپایه وصل کنید همان طور که در ابتدا انجام داده بودید، و چک کنید که ریسمان در همه جا محکم است. حالا تقریباً زمان طراحی است!

طرح برای این چارپایه بسیار ساده است و کاملاً به این بستگی دارد که چند ردیف ریسمان دارید. برای قطعات حاشیه، فقط هر ۳-۲ ردیف را از قلم بیاندازید و بالا به پایین را ببافید.

قسمت وسط جایی است که کمی ضخیم تر می شود. شما باید وسط را پیدا کنید، آنگاه آن را ببافید به طوری که رنگ سفید در حدود ۱۲ ردیف در بالا باشد (بیشتر یا کمتر بستگی به چارپایه شما دارد).

همان طور که به مرکز نزدیک می شوید ۲-۱ ردیف کم کنید سپس جزئیات بیشتری به بیرون طراحی اضافه کنید (اگر چنین انتخاب می کنید).

همه این کارها را برای طرف دیگر تکرار کنید.

حالا می توانید چارپایه خود را برگردانید و همه ریسمان سفید را محکم گره بزنید!

در این مرحله شما کارتان را بطور کامل به پایان رساندید و می توانید چارپایه خود را برگردانید و پاهایتان را روی آن قرار دهید!

ساخت چارپایه های بافته شده, پروژه های DIY

این یک نمای نزدیک از طراحی است. شما می توانید از طرح های دلخواه خود استفاده کنید. در اینجا هیچ چیز غلط یا درستی وجود ندارد، شما طراح هستید!

ساخت چارپایه های بافته شده, پروژه های DIY

 

استایل طراحی چارپایه

و حالا شما می توانید برند خود را همان طور که می خواهید با طراحی دلخواه برای الگوی بافت چارپایه، نشان دهید. ظاهر آن، در یک اتاق نشیمن مدرن دهکده ای دوست داشتنی است، همراه با رنگ های سفید و خاکستری برای یک ظاهر طبیعی.

ساخت چارپایه های بافته شده, پروژه های DIY

آیا شما تضادی از بافت خشن و نرم با میز قهوه و چارپایه را دوست دارید؟ به همراه آن دیگر عناصر دهکده ای می تواند همه را با هم به نظر بیاورد- مجموعه ای از شاخ گوزن مصنوعی، کتاب های قدیمی و یک شمعدان ریسمانی! در اینجا وجود یک جعبه با روکش چرمی و یک ذره بین کمی جذابیت دنیای قدیم با ترکیب یک چارپایه دهکده ای،ایجاد کرده است.

ساخت چارپایه های بافته شده, پروژه های DIY

احساس می کنید برای انجام کارهایی شبیه به این، حالا اعتماد به نفس بیشتری دارید؟ به شما اطمینان می دهم، ارزش تلاش و یادگیری را دارد!

 

منبع : decoist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =