کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ساخت قاب عکس زیبا و دوست داشتنی با تکه چوب ها!

0 14

قاب عکس دوست داشتنی :

قاب عکس ها می توانند یک احساس بسیار سنتی داشته باشند. تنها با چند آیتم، قادر خواهید بود تعدادی قاب عکس با مزه برای عکس های خانوادگی ارزشمندتان بسازید.

پروژه های DIY، خلاقیت، قاب عکس

ابتدا باید اندازه قاب هایی که می خواهید را تعیین کنید و قطعات چوب را به آن اندازه ها برش بزنید. در این مثال، سه تخته چوبی برای هر عکس استفاده شده. هر قاب ۳۵ در ۱۵ سانتیمتر است. نکته ی استفاده از پالت چوبی، کمی سنباده زدن آنها است، که تضمین می کند آنها جاذبه روستایی خود را حفظ می کنند بدون اینکه خیلی خشن باشند. وقتی این کار انجام شود، قاب آماده ی رنگ زدن می شود.

از آنجا که پالت ها از چوب زبر درست شده اند، شما به مقدار کافی رنگ برای پوشش کامل چوب نیاز خواهید داشت، چرا که مقداری زیادی از رنگ را جذب می کند. کار با رنگ چوب می تواند بسیار ساده باشد، تا زمانی که سریع حرکت کنید و هر خطایی را اصلاح کنید.

استفاده از تنها یک پوشش رنگ، به شما اجازه می دهد این گره های زیبای چوب و نواقص در چوب را برجسته کنید.

وقتی که این سه قطعه خشک شدند، قطعات کوچکتر چوب را برش بزنید و با میخ آنها را به صورت عمودی به پشت قاب وصل کنید. این کار، قطعات پالت چوبی را متصل و تثبیت می کند، و یک راه واقعاً ساده برای وصل کردن چند تخته است.

رنگ گرویی سیر به زیبایی می درخشد!

اضافه کردن کاغذی ضخیم در زیر عکس، به پوشش اطراف عکس کمک می کند، و طرح را زیباتر می کند.

استفاده از پونزها دو کار انجام می دهد؛ محکم کردن کاغذ پشتیبان به قاب چوبی و اضافه کردن کمی جزنیات و بامزگی به قاب.

پروژه های DIY، خلاقیت، قاب عکس

حال، عکس های خانوادگی مورد علاقه ی خود را به قاب عکس، بچسبانید. رنگ گردویی تیره ظاهر این قاب ها را گرم می کند.

پروژه های DIY، خلاقیت، قاب عکس

ساختن این قاب های عکس ساده و درست شده از تکه های چوب روستایی، بسیار آسان است و به شما اجازه می دهد به راحتی عکس ها را در خانه خود جایگزین کنید. با پرینت چند عکس اینجا و آنجا، و تغییر آنها، بگذارید اسنپ شات های زندگی شما در هر زمانی، کار هنری شوند. همچنین، این قاب های دیواری می توانند یک راه حل عالی برای نمایش کارهای هنری بچه ها، کارت های دعوت، یا کارت های کریسمس باشند. آنها همه کاره هستند!

 

منبع : homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + هفده =