کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ایده های زیبا برای استفاده از جعبه های چوبی در خانه – قسمت ۳

0 6

جعبه های چوبی در دکوراسیون خانه :

تطبیق پذیری و کارایی جعبه های چوبی، چندین بار ثابت شده است. در یک قسمت های قبلی این مطلب ، ما تعدادی از ایده های عالی برای استفاده از جعبه های چوبی تغییر کاربری شده در خانه را نشان دادیم. در این قسمت هم قصد داریم تعدادی دیگر از ایده های حتی جالب تر و الهام بخش تر را، به شما نشان دهیم. همان طور که معلوم است، این لیست باز و گسترده است و روش های عالی بسیاری برای اینکه جعبه های چوبی بتوانند به چیز دیگری تبدیل شوند، وجود دارند.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

قفسه های کتاب :

اگر بتوانید تعداد زیادی جعبه چوبی پیدا کنید، می توانید آنها را برای طرحی کمی پیچیده تر مانند یک قفسه کتاب، استفاده کنید. جعبه های چوبی برای ساختن قفسه ها برای گوشه عالی هستند. فقط نگاه کنید آنها در اینجا چقدر عالی هستند.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

شما برای یک طرح و وسیله ی کلاسیک و شیک، یا باید به دنبال قطعات عتیقه بگردید، یا خودتان چیزی بسازید. اگر تصمیم دارید امور را به دست های خود بسپارید، ما استفاده از جعبه های چوبی را پیشنهاد می کنیم. آنها پتانسیل ارائه ظاهری قدیمی و زیبا که دوست دارید را دارند و واقعاً همه کاره هستند. آنها همچنین ابعاد مناسبی دارند.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

یک جعبه چوبی می تواند به یک میز قهوه کوچک و ناز تبدیل شود. می توانید آن را رنگ کنید یا کمی سنباده بزنید تا یک ظاهر مناسب به آن بدهید، چرخ ها را اضافه کنید و اگر می خواهید، یک تقسیم کننده، تا بتوانید قسمت داخل را به دو محفظه تقسیم کنید.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

میز عسلی :

به طور مشابه، می توانید یک جعبه را به یک میز کناری تبدیل کنید. آن را رنگ کنید تا به آن یک ظاهر تیره و با شکوه تر بدهید و چهار چرخ را زیر آن وصل کنید. این تقریباً کل فرآیند است. این آیتم می تواند جایگزین میز عسلی شود یا به یک آیتم جانبی در اتاق نشیمن یا اتاق کار تبدیل شود.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

یک امکان دیگر، استفاده از جعبه برای ذخیره سازی، با حفظ نقش اولیه آن است. برای درست کردن چیزی مانند این، شما به کمی رنگ قهوه ای تیره، یک قلم موی رنگ، کاغذ سنباده دانه متوسط، کمی ریسمان کنفی و یک دریل نیاز دارید. جعبه را تمیز کنید و آن را رنگ کنید. با یک دستمال کاغذی رنگ را پاک کنید و روکش دوم را اعمال کنید. جایی را که می خواهید دسته باشد را علامت بزنید و سپس سوراخ ها را در آن نقاط دریل کنید. دسته های کنفی را اضافه کنید.

.پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

گلدان گل :

می توانید دو یا سه جعبه را به صورت جالبی، روی هم قرار دهید، تا دسته ای از گل ها را در یک عروسی یا در اطراف خانه بدون نیاز به هیچ مناسبت خاصی، نمایش دهید. می توانید کمی خزه بین این جعبه ها بگذارید. آنها  به دلایل زیبایی، عمداً به این صورت قرار داده شده اند.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

در اینجا یک ایده واقعاً عالی دیگر ارائه می شود: یک جعبه چوبی را به یک چهارپایه راحت تبدیل کنید. این چهارپایه قطعاً به هر اتاقی که آن را در آنجا قرار می دهید، کاراکتر اضافه خواهد کرد.

سگ های بزرگ راحت تر هستند که از ظرفی که کمی بالاتر از کف زمین است، غذا بخورند. می توانید از یک جعبه چوبی برای درست کردن این ظرف، استفاده کنید. این واقعاً خیلی ساده است. پایین کاسه را اندازه بگیرید و جعبه را برش بزنید.

 

منبع :homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − دو =