کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ایده هایی زیبا برای استفاده از جعبه های چوبی در خانه – قسمت ۲

0 20

جعبه های چوبی در دکوراسیون خانه :

جعبه های چوبی می توانند فضای بسیار کمی بگیرند، با این حال می توانند ساده ترین راه برای تبدیل شدن به قطعه ای باشند که دوست دارید و هم وسایل خود را در آن ها قرار دهید و فضای مرتبی داشته باشید. در قسمت ۱ این مطلب، تعدادی از ایده های استفاده از جعبه های چوبی در دکوراسیون خانه را دیدیم. حال، در قسمت ۲ این مطلب، با هم تعدادی ایده ی زیبای دیگر استفاده از جعبه های چوبی را با هم، خواهیم دید …

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

این میز بسیار کاربردی می باشد. چه دو سطح داشته باشد چه سه سطح، اندازه جمع و جور این میز، آن را برای آپارتمان های کوچک عالی می سازد.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

جای شارژر و کابل :

اگر همیشه دنبال کابل های شارژ خود می گردید، دستتان را بالا ببرید. یک جای شارژ، تنها چیزی است که می تواند به کابل های شما یک خانه بدهد و دستگاه های شارژ شما را پنهان کند.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

برای کسانی که در خانه های کوچک زندگی می کنند، این ایده ی استفاده از جعبه های چوبی عالیست. تنها با دو پایه، این میز کوچک، در فضای حانه ی شما بسیار کاربردی می شود.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

قفسه های زیبا :

درباره همه جعبه های چوبی، احتمالاً جعبه های انباشته شده برای قفسه را دیده اید. اما وقتی که طراحی ظاهر این را با تمام سطوح و قطعات جالب می بینید، چطور می توانید در برابر اضافه کردن یکی از آنها به خانه خودتان مقاومت کنید؟

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

جایی برای گربه ی خانگی!! این کار، تنها نیاز به مهارت های یک نجار آماتور و تعدادی تکه پارچه برای بازآفرینی این طرح دارد که به سرعت به خانه ی مورد علاقه ی گربه شما تبدیل خواهد شد.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

بله، شما می توانید از این جعبه ها برای کریسمس نیز استفاده کنید. فقط آنها را به شکل مثلث انباشته کنید، تعدادی شمع و شاخه های کاج اضافه کنید و به این صورت شما جمع و جورترین و شادترین درخت کریمس را خواهید داشت که فضای کوچک شما تا کنون به خود دیده است.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

دکور مغازه یا دفتر کار :

یک ایده واقعاً جالب و با مزه برای دفاتر شرکت ها، استفاده از این جعبه های چوبی است. جعبه ها بر روی دیوار در ارتفاع های مختلف نصب شده اند و بعنوان قفسه های جعبه ای برای نگهداری تمام انواع شیرینی(بیشتر آنها در قوطی های شیشه ای) بکار می روند.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

همانطور که در شکل می بینید، این کافی شاپ یک دیوار بزرگ دارد که بطور کامل از جعبه های چوبی ساخته شده است. این دیوار، فضای قرارگیری برای بسیاری از مواد و وسایل ارائه می دهد و یک طراحی ساده و خاص دارد که به راحتی می تواند متناسب با آشپزخانه مسکونی سازگار شود.

پروژه های DIY، خلاقیت، جعبه های چوبی

طرح های عالی زیادی وجود دارند که می توانید با تغییر کاربری جعبه های چوبی درست کنید و معمولاً قسمت دشوار، گرفتن لکه گیری درست است. البته این تنها در صورتی که شما واقعاً بخواهید چوب را لکه گیری کنید بکار می رود، اما به وضوح می توانید به جای آن، چوب را رنگ کنید یا آن را کلاً طبیعی باقی بگذارید. زیر تلویزیونی از جعبه های چوبی با ۲/۱ فنجان از دانه های قهوه، براده فولاد، ۶ فنجان سرکه سفید و یک ظرف بدون منفذ درست شده است.

 

منبع : homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + پنج =