کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ساخت میز تلویزیون – ترکیبی از صنعت روستایی و مدرن

0 18

طراحی یک میز تلویزیون ساده و زیبا :

چوب تیره رنگ شده و  لوله های گالوانیزه : اینها آیتم های مقرون به صرفه و راهی آسان برای ساختن مبلمان هستند. استفاده از این وسایل به شما اجازه می دهد یک زیر تلویزیونی ساده و صنعتی داشته باشید.

پروژه های DIY، میز تلویزیون

با دو تخته بزرگ شروع کنید، اندازه ی این تخته ها را متناسب با اندازه ی تلویزیون خود، انتخاب کنید. هنگام انتخاب تخته، اطمینان حاصل کنید تخته ای انتخاب کنید که به اندازه کافی محکم باشد تا با وزن تلویزیون خم نشود.

پروژه های DIY، میز تلویزیون

آماده کردن برای رنگ آمیزی :

کمی آنها را سنباده بزنید، تا اجازه دهد رنگ چوب تا آنجا که ممکن است به راحتی به چوب بچسبد. برای رنگ کردن، حتماً از دستکش استفاده کنید. یک پارچه نرم را در رنگ فرو ببرید، آن را بیرون قوطی بچلانید. سپس رنگ را در جهت بافت و رگه های چوب از سمتی به سمت دیگر بمالید.

پروژه های DIY، میز تلویزیون

پس از اینکه چوب به طور کامل رنگ شد، پارچه را بردارید و از یک سمت به سمت دیگر، رنگ را بمالید. رنگ را مخلوط کنید و مطمئن شوید جای هیچ اثری از جای مالیدن پارچه روی چوب باقی نمانده است.

پروژه های DIY، میز تلویزیون

با به آرامی دست کشیدن روی چوب می توانید متوجه شوید خشک شده است یا نه. اگر روی دستتان رنگ باقی بماند یا چسبناک باشد، هنوز خشک نیست.

اگر می خواهید گره ها و خطوط طبیعی چوب نشان داده شوند، از رنگ روشن تر و تنها یک بار، استفاده کنید.

لوله های گالوانیزه که خریده اید را بردارید و آنها را به رنگ مشکی اسپری بزنید. این لوله ها به اندازه کافی برای پایه ها بزرگ هستند، و برای نگه داشتن چوب به اندازه کافی محکم هستند. اما خیلی بزرگ نیستند.

پروژه های DIY، میز تلویزیون پروژه های DIY، میز تلویزیون

پروژه های DIY، میز تلویزیون

وقتی که چوب خشک شد، وقت دریل کردن سوراخ ها در قطعه پایینی چوب است. برنامه، رفتن لوله ها در سوراخ ها، متصل کردن پایه ها و چوب، به چوب بالایی است (که در آنجا تلویزیون قرار خواهد گرفت). ممکن است چند نقطه وجود داشته باشند که پس از دریل کردن باید دوباره سنباده و رنگ زده شوند، اگر کمی رنگ پاک شده باشد، اصلاح آن واقعاً آسان است.

پروژه های DIY، میز تلویزیون

گام بعدی، وصل کردن قطعات به هم است.

پروژه های DIY، میز تلویزیون

اطمینان حاصل کنید که پیچ ها برای پهنای تخته شما، اندازه ی مناسب داشته باشند. و در عین حال باید مراقب بود پیچ بیش از حد، طرف دیگر را سوراخ نکند.

پروژه های DIY، میز تلویزیون

وقتی که لوله متصل شدند، می توانید کفی های کوچکی به چهار پایه اضافه کنید. حالا تلویزیون و وسایل لازم را روی آن قرار دهید!

پروژه های DIY، میز تلویزیون پروژه های DIY، میز تلویزیون

می توانید آن را به اندازه ای که می خواهید بلند، عمیق یا بزرگ بسازید. هر کسی اتاق متفاوتی دارد و میز تلویزیون را برای آن اتاق نیاز دارد. توانایی ساختن چیزی که دقیقاً نیاز دارید بسیار ساده تر از بهره گیری از آن است. همچنین، همیشه پیدا کردن راهی برای بدست آوردن آنچه می خواهید، آن هم بدون صرف هزینه، به همان اندازه یک امتیاز است.

پروژه های DIY، میز تلویزیون پروژه های DIY، میز تلویزیون

گاهی اواقات سبک صنعتی و اثاثیه خانه می توانند احساس سردی منتقل کنند. چوب قهوه ای تیره یک احساس گرمی برای مبلمان به ارمغان می آورد. و به سادگی درباره میز تلویزیون ، باعث می شود در یک فضای معاصر کار کند؛ به زیبایی یک فضای روستایی یا ییلاقی.

 

منبع : homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =