کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ساخت قاب عکس خلاقانه و بروز رسانی گالری دیواری!

0 30

قاب عکس زیبا و خلاقانه :

این طرح به شما اجازه می دهد دیوار خود را لایه بندی کنید، اختلاف ارتفاع برای قاب عکس ها اضافه کنید. بنابراین فضای کمتری می گیرد.

پروژه های DIY، قاب عکس

برای اینکه این قاب عکس ها به بهترین صورت کار کنند، باید به صورت حداقل جفت باشند. همچنین اگر قاب بر روی دیواری قرار گیرد که طول قاب عکس بتواند از یک طرف به طرف دیگر برود نیز عالی است. این باعث می شود قاب عکس دارای بیشترین تأثیر باشد. اگر روی چوب شما رنگ و روغن نهایی وجود دارد اطمینان حاصل کنید که قبل از شروع به رنگ زدن چوب، آن را سنباده بزنید.

پروژه های DIY، قاب عکس

رنگ آمیزی :

در این مثال، از رنگ گردویی تیره دوست داشتنی، استفاده شده. این رنگ تیره است اما اجازه می دهد بافت فوق العاده چوب، نشان داده شوند. برای رنگ زدن، باید حرکت دست شما سریع باشد. در غیر این صورت برخی نقاط وجود خواهند داشت که می توانید جاهایی را که پارچه در ابتدا با چوب تماس داشته را ببینید.

پروژه های DIY، قاب عکس

پروژه های DIY، قاب عکس

برای اتصال سه قطعه چوب به هم، در این مثال، چوب بزرگتر به شکل L قرار گرفته. سپس از یک دریل برای سوراخ کردن چوب استفاده شده است.

پروژه های DIY، قاب عکس

وقتی که دو تخته متصل شدند، سپس به همان روش لبه جلویی کوچکتر را وصل کنید. می توانید یا از چسب یا از پیچ استفاده کنید.

پروژه های DIY، قاب عکس

اگر قصد دارید چیز سنگینی روی قاب عکس به نمایش بگذارید، قرار دادن روی لنگر دیواری یا پیدا کردن یک داربست برای پیچ کردن آن به داخل، لازم خواهد بود.

پروژه های DIY، قاب عکس

هنگام رنگ کردن چوب مطمئن شوید که آنها را برگردانید و هر دو طرف و لبه ها را رنگ کنید. آنها خیلی بیشتر از یک قفسه استاندارد دیده خواهند شد.

پروژه های DIY، قاب عکس

یک چیز فوق العاده درباره این قاب عکس این است که می توانید تعداد بیشتر درست کنید و بعد یک دیوار گالری از تصاویر درست کنید. همچنین لایه بندی تصاویر چیزی است که باعث می شود قاب عکس ها برجسته باشند.

پروژه های DIY، قاب عکس

اضافه کردن قاب عکس ها :

می توانید از رنگ استفاده کنید، اما نه خیلی شلوغ. هر فضا به یک مقدار مشخصی از شلوغی نیاز دارد. بعضی فضاها بیشتر و بعضی کمتر نیاز دارند. شما می توانید یادگاری های دیگری بجز عکس ها را اضافه کنید.

پروژه های DIY، قاب عکس

در هنگام ساختن قاب عکس خود، باید قرار دادن آن را در ذهن داشته باشید. جایی که آنها به بهترین صورت کار می کنند روی دیواری است که نمی تواند یک قفسه یا میز استاندارد را نگه دارد، اما به یک چیز کوچکی نیاز دارد.

پروژه های DIY، قاب عکس

قاب عکس ها، روشی عالی برای پوشش یک فضا هستند. این یک به روز رسانی فوق العاده برای دیوار گالری عکس استاندارد است.

پروژه های DIY، قاب عکس پروژه های DIY، قاب عکس

 

منبع : homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 20 =