کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ایده های خلاقانه برای استفاده از تکه چوب های کوچک – قسمت ۳

0 136

ایده های خلاقانه :

بعضی از چیزها فقط برای دکوراسیون استفاده می شوند. برای مثال، چه کسی می تواند در مقابل زیبایی و جذابیت یک چوب ساحلی مقاومت کند؟ تعدادی ایده های خلاقانه وجود دارد که می توانید با آنها چوب ساحلی را به تزئینات فوق العاده ای برای خانه خود تبدیل کنید. هر قطعه از چوب ساحلی، منحصر بفرد است، که با طبیعت و عناصر شکل گرفته است. شما فقط باید یک راه برای نمایش این زیبایی به مناسب ترین روش، پیدا کنید.

پروژه های DIY، چوب های کوچک، ایده های خلاقانه

این آویز، برای کیف ها و دیگر لوازم جانبی عالی است. شما می توانید چیزی مشابه این برای ورودی خود درست کنید و بسیار دوست داشتنی به نظر خواهد رسید. شما می توانید از رنگ یا نخ یا ریسمان رنگی هم برای تزئین قطعات چوب ساحلی استفاده کنید.

این آویز بسیار شیک و رنگی به نظر می رسد. این به شما بستگی دارد که می خواهید آویزتان را چقدر بزرگ و یا کوچک درست کنید. فقط دنبال قطعه مناسبی از چوب ساحلی بگردید و اجازه دهید پروژه شکل بگیرد. از نوار چسب استفاده کنید و برای ایجاد یک طراحی زیبا یا تعدادی راه راه ساده، چسب بزنید.

پروژه های DIY، چوب های کوچک، ایده های خلاقانه

گلدان گلی متفاوت :

ما متوجه شدیم که گلدان های چوب ساحلی نیز از ایده های خلاقانه و بسیار محبوب هستند. برای این نوع پروژه، معمولا ساکولنت های کوچک می توانند استفاده شوند. شما می توانید با این عناصر، دکوری های بسیار فوق العاده ای ایجاد کنید.

پروژه های DIY، چوب های کوچک، ایده های خلاقانه

بیایید نگاهی به یک طرح کمی متفاوت مانند این قفسه شناور چوب ساحلی بیاندازیم. این یک طرح بسیار آسان است. قطعه ای از چوب ساحلی بردارید و آن را به اندازه مورد نظر برش بزنید. تعدادی سوراخ نزدیک انتهاها دریل کنید و سپس قفسه را به دیوار پیچ کنید.

یک لگو سیار می تواند زیبا و سرزنده به نظر برسد و شما می توانید آن را به یک دکوراسیون برای مهد کودک یا اتاق بچه ها تبدیل کنید. لازم نیست هیچ کار پیچیده ای انجام دهید. شما می توانید از یک شاخه یا قطعه ای از چوب ساحلی و تعدادی رشته نخ استفاده کنید.

به طور مشابه، می توانید با استفاده از تعدادی چوب ساحلی، یک آویز سیار زیبا برای بچه ها درست کنید. این کار از چهار قطعه چوب ساحلی با طول های بسیار کوچک تر و تعدادی آذین به شکل قلب، ساخته می شود. بغیر از این ها، شما تنها به کمی ریسمان و رشته نخ نیاز دارید.

پروژه های DIY، چوب های کوچک، ایده های خلاقانه

حلقه ی چوبی :

اگر ایده دکور با مضمون ساحل را دوست دارید، شاید درست کردن یک حلقه گل از چوب ساحلی را نیز دوست داشته باشید. می توانید آن را با صدف حلزون، ستاره های دریایی یا  تمام چیزهای دیگری که معمولا در ساحل پیدا می کنید، تزئین کنید. شما حتی می توانید یک بنر برای حلقه گل بسازید.

پروژه های DIY، چوب های کوچک، ایده های خلاقانه

این صفحه نمایش عکس ساخته شده از چوب ساحلی، فقط در چند دقیقه می تواند درست شود. شما تنها نیاز دارید همه این مواد را آماده کنید. شما به دو قطعه چوب ساحلی (می توانید از سرشاخه یا شاخه نیز استفاده کنید)، تعدادی رشته نخ، عکس و گیره های کوچک لباس نیاز خواهید داشت. همچنین، یک دریل برای ایجاد دو سوراخ در هر قطعه چوب نیاز است. رشته نخ را از سوراخ ها رد کنید و برای تراز نگه داشتن قطعات چوب ساحلی، آن را گره بزنید. سپس عکس ها را متصل کنید.

پروژه های DIY، چوب های کوچک، ایده های خلاقانه

قابی برای تکه چوب ها :

قابی برای چوب های ساحلی یک مثال واقعاً ارزان از ایده های خلاقانه و جالب و یا دکور منحصر بفرد خانه هستند. شما می توانید طراحی را هر طور که می خواهید تنظیم کنید. برای مثال، قطعات بیشتری از چوب ساحلی استفاده کنید یا از یک قاب بزرگتری برای زیور آلات بزرگتر استفاده کنید. در واقع یک جعبه تزئینی می تواند گزینه خوبی در این مورد باشد.

پروژه های DIY، چوب های کوچک، ایده های خلاقانه

توپ چوبی :

این طرح، از دسته ای قطعات کوچک چوب ساحلی ساخته شده است. آنها لازم است کوتاه باشند اما می توانند طول های مختلفی داشته باشند. برای گرفتن شکل درست، از یک توپ قابل باد کردن استفاده کنید. تمام قطعات چوب ساحلی را دور توپ چسب بزنید تا آن را در داخل محدود نگه دارید و هنگامی که این کار را انجام دادید، توپ را سوراخ کنید تا بادش خالی شود و آن را بردارید.

پروژه های DIY، چوب های کوچک، ایده های خلاقانه

برای فضای خارجی می توانید یک لوستر چوب ساحلی، مانند تصویر بالا بسازید. در واقع، می توانید از آن در فضای خارج استفاده کنید و یا آن را به یک دکور رو میزی یا یک دکوراسیون برای طاقچه بالای شومینه تبدیل کنید. شما به یک قطعه بزرگ از چوب ساحلی مانند یک قطعه کنده، تعدادی شمع، و ساکولنت های کوچک نیاز خواهید داشت. در چوب ساحلی سوراخ ها را درست کنید تا بتوانید شمع ها و گیاهان را جا بدهید. سپس می توانید با ریسمان آن را آویزان کنید.

 

منبع : homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − دو =