کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

تعدادی ایده جالب برای استفاده ار تکه چوب های کوچک – قسمت ۲

0 9

هنرنمایی با چوب های کوچک :

بعضی از چیزها فقط برای دکوراسیون استفاده می شوند. برای مثال، چه کسی می تواند در مقابل زیبایی و جذابیت یک چوب ساحلی مقاومت کند؟ چندین روش فوق العاده وجود دارد که می توانید با آنها چوب های کوچک و ساحلی را به تزئینات فوق العاده ای برای خانه خود تبدیل کنید. هر قطعه از چوب ساحلی، منحصر بفرد است، که با طبیعت و عناصر شکل گرفته است. شما فقط باید یک راه برای نمایش این زیبایی به مناسب ترین روش، پیدا کنید.

یک ایده ساده می تواند نمایش یک قطعه جالب چوب ساحلی بر روی یکی از دیوارها در منزل شما باشد. شما می توانید با رنگ کردن آن، ظاهری چشم نوازتر به آن بدهید.

پروژه های DIY، هنرنمایی با چوب، چوب های کوچک

گلدان دکوری :

شاید بخواهید یک گلدان دکوری زیبا بسازید. می توانید از تعدادی شاخه نازک یا تعدادی چوب های کوچک و ساحلی استفاده کنید. شاخه ها را با پوم-پوم ها تزئین کنید. شما می توانید اینها را با استفاده از یک چنگال، از نخ های رنگی بسازید. این یک پروژه بسیار ساده است و این دکوراسیون برای یک مدت طولانی دوام خواهد داشت.

معمول ترین راه برای نمایش چوب های کوچک و ساحلی، بر روی دیوار است. اما شاید همیشه برای داشتن ظاهری زیبا، کافی نباشد. بعضی وقت ها ایده بهتر، ساختن چیزی کمی پیچیده تر مانند تصویر بالاست. اینها با استفاده از قطعات کوچکی از چوب ساحلی و نخ یا وسایل مشابه ساخته شده اند.

دکور دیواری :

نوع دیگری از دکوراسیون دیواری شامل چوب ساحلی، می تواند یک علامت مانند تصویر بالا باشد. شما فقط به پیدا کردن یک قطعه از چوب های کوچک و ساحلی نسبتاً تخت نیاز دارید، پس ساحل بروید و شانس خود را امتحان کنید. پس از آن، فقط عکسی را روی آن رنگ کنید یا از یک قالب برای نوشتن پیام استفاده کنید. می توانید برای ظاهری اصیل تر، چیزی را بدون ابزار کار شده، بگذارید.

پروژه های DIY، هنرنمایی با چوب، چوب های کوچک

البته، می توانید طرح های زیبایی برای ایوان، بالکن یا حتی باغچه خود نیز درست کنید. اگر یک کنده قدیمی یا تعدادی چوب ساحلی پیدا کنید، می توانید به راحتی طرحی شبیه تصویر بالا را درست کنید. آن را با ساکولنت ها تزئین کنید و تعدادی سوراخ برای ساقه ها دریل کنید.

آویز سقفی :

این طرح می تواند بالای راه پله یا جای خالی ایجاد شده توسط تعدادی پله های مارپیچ، فوق العاده به نظر برسد.شما همچنین می توانید در هر جایی آن را از سقف آویزان کنید. تنها وسایلی که برای این کار نیاز دارید، دو قطعه چوب ساحلی، مقداری نخ ماهیگیری و توپ های کوچک پارچه ای در رنگ های مختلف است. اگر می خواهید می توانید بجای آن، توپ های های پوم پوم درست کنید.

آویز های مختلف :

یک آویز چوب ساحلی، برای حوله ی استخر یا دست شویی درست کنید. این کار، یک ظاهر ساحلی زیبا می دهد که فضا را شیک و خاص خواهد ساخت. برای درست کردن این قفسه، شما به یک قطعه بزرگ از چوب های کوچک ساحلی، ترجیحاً با یک سمت تخت، یک دریل، پیچ، لاک الکل و قلاب نیاز خواهید داشت.

یک قطعه ساده از چوب ساحلی با یک شکل پیچیده می تواند درست چیزی باشد که شما برای ساختن یک آویز گردنبند نیاز دارید. این آویز می تواند شبیه موردی باشد که در تصویر است. می توانید آن را روی دیوار نصب کنید و آن را در جایی مناسب قرار دهید. همچنین می توانید این آویز را به روش های مختلف، رنگ یا تزئین کنید.

اگر می خواهید یک جای جواهر بسازید، اول باید تصمیم بگیرید می خواهید چقدر بزرگ باشد. به این ترتیب می توانید دنبال قطعه ای از چوب های کوچک ساحلی با اندازه مناسب بگردید. دو حلقه ریسمان درست کنید و آنها را به پشت چوب ساحلی وصل کنید بنابراین می توانید چوب را به دیوار آویزان کنید و قلاب ها را برای یک ظاهر زیبا، در فواصل مساوی، قرار دهید.

قایق بادبانی :

این یک قایق بادبانی است و ظاهری بسیار خام، درست و ساده دارد. از چوب ساحلی درست شده است و بادبان یک قطعه پارچه سفید است. علاوه بر این، برای درست کردن دکوری شبیه این، شما به یک چسب حرارتی و قیچی نیاز خواهید داشت. می توانید این دکور را روی قفسه یا طاقچه نمایش دهید.

آویزهای ساخته شده از چوب های کوچک ساحلی، بسیار محبوب هستند، به این دلیل که بسیار کاربردی هستند و ساختن آنها آسان است. بنابراین در اینجا ما مثال دیگری ارائه می کنیم. برای این طرح، شما به قطعه ای از چوب ساحلی یا یک شاخه، رنگ در دو یا چند رنگ مختلف، چسب نقاش، و قلاب پیچی نیاز دارید. از چسب برای ایجاد یک الگو برای طراحی استفاده کنید.

 

منبع : homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + دوازده =