کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

تزئین فنجان های قهوه و ظروف دیگر با رنگ آمیزی دلخواه!

0 9

تزئین فنجان و اضافه کردن رنگ به دکوری های کوچک خانه :

یک روش عالی برای اضافه کردن کمی دکور به خانه، استفاده از فنجان قهوه تزئینی است. این کار یعنی تزئین فنجان ،ساده است و ممکن است همین الان هم مواد لازم را در دست داشته باشید.

 

مواد لازم:

  • لیوان قهوه
  • لاک ناخن
  • کاسه یکبار مصرف/پلاستیکی
  • خلال دندان
  • پاک کننده لاک ناخن یا اسفنج الکلی
  • دستمال توالت

با یک لاک پاک کن یا اسفنج الکلی لیوان را تمیز کنید. برای اینکه لاک به راحتی به لیوان بچسبد، لیوان نباید هیچ گونه روغن یا آلودگی داشته باشد.

 

کاسه را تا عمق کافی با آب پر کنید و بخشی از لیوان را که میخواهید رنگ آمیزی کنید، در آب فرو ببرید.

لاک ناخن را بر روی سطح آب بچکانید. لاک را از ارتفاع خیلی زیاد نچکانید، زیرا در ته لیوان ته نشین خواهد شد. برای اضافه کردن جزئیات، از خلال دندان برای هم زدن لاک به دقت استفاده کنید.

 

تزئین فنجان, استفاده از رنگ در دکوری های کوچک

به آرامی لیوان را به داخل آب فرو ببرید. شما همچنین می توانید لیوان را بر روی آب بچرخانید. با طرح و رنگ ها آزمایش و بازی کنید.

آب اضافی را از لیوان تکان دهید و لیوان را کنار بگذارید تا خشک شود. وقتی که خشک شد، می توانید یک پوشش تمیز اضافه کنید یا دوباره فرو ببرید.

 

تزئین فنجان, استفاده از رنگ در دکوری های کوچک

از لاک پاک کن برای تمیز کردن زایدات از داخل لیوان استفاده کنید. با لیوان های با شکل ها و رنگ های مختلف امتحان کنید، حتی از طراحی های منحصر بفرد بیشتری استفاده کنید. لیوان های قهوه را با دست بشویید، ماشین ظرفشویی ممکن است رنگ را پوسته پوسته کند. گزینه ای دیگر، ظروف سرامیکی و یا شیشه ای هستند.

 

منبع : hometalk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + هجده =