کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک – ایجاد فضاهای متنوع

0 6

ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک :

استودیو Barcod Room کانسپت و ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک, برای مدیریت فضاهای کوچک ابداع کرده است. این کانسپت از دیوارها و کمدهای متحرک که به چندین طریق می توانند باهم ترکیب شوند ساخته شده است. و بدین وسیله فضاهای کاربردی ایده آلی را ایجاد می کند. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید این کانسپت از ۱۲ قسمت تشکیل شده است. شامل یک آشپزخانه، یک اتاق خواب و یک اتاق نشیمن می باشد. این فضاها با همدیگر فضای قابل تنظیمی را ایجاد میکنند که برحسب نیاز روزانه ساکنین قابل تغییر است.

مبلمان و کمدها به خوبی و سادگی در این سازه های چوبی جا گرفته اند که مدولی فوق العاده از آپارتمان، برای شهرنشینان خلق کرده است. این کانسپت نمایش قابل توجه و انعطاف پذیر از اتاق غذاخوری، اتاق جلسه، اتاق خواب و آشپزخانه را به وسیله پارتیشن های مختلف، خلق کرده که باعث صرفه جویی در فضا و متریال می شود.

ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک ایده ای خلاقانه در آپارتمان های کوچک

 

منبع : inhabitat.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =