کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

کپی رایت

(کمی خودمانی در مورد وب سایت !)

در این وب سایت افراد متخصصی فعالیت می کنند که در کنار مشغله و فشارهای کاری خود, که با آن دست به گریبان هستند، با بدست آوردن کمترین زمان سعی در تحقیق, ترجمه و حتی انتشار مقاله خود (البته بعد از چاپ) می نمایند.

با این توصیف شما همکار, دوست و استاد گرانقدر, بهتر از هر کس دیگری متوجه زحمت و مشقت این عزیزان، که در کنار شما سعی در انتشار مطالب جدید و گاها خاص می نمایند، می شوید. بنابر این خواهشمندیم, بخاطر احترام به زحمت این عزیزان و همکاران خودتان, اگر مطلبی توجه شما را جلب نمود و قصد انتشار آن مطلب را دارید, حتما کپی رایت (حق انتشار) آن را با نام نویسنده و لینک صفحه ی مورد نظر، که مقاله در آن درج شده، اهتمام ورزید. تا بدین وسیله، در درجه اول، باعث تشویق همکاران خود و افزایش بازدهی این عزیزان و در درجه دوم، احترام به شخصیت خود در مورد نحوه ی صحیح انتشار مطلب شوید.

بخشی که اکنون در مورد آن بیان خواهد گردید, قوانین کوچکی در مورد حق انتشار و یا بهتر بگوییم روش مورد نظر ما، برای انتشار مطلب است.

اگر از دکمه های شبکه اجتماعی که در پایان هر مطلب قرار دارد استفاده می کنید(برای استفاده در شبکه های اجتماعی) مشکلی وجود ندارد، ولی اگر قصد کپی از مطلب را دارید، از شما انتظار داریم در پایان مطلب کپی برداری شده, به شیوه زیر عمل نمایید:

نام سایت : (خلاقیت در معماری و عمران)

لینک منبع: (آدرسی که مطلب در آن قرار دارد)

لازم به ذکر است کپی برداری از مطالب، بدون در نظر گرفتن موارد بالا خلاف وجدان می باشد و مسئولین هیچ رضایتی مبنی بر انجام این عمل (خلاف موارد ذکر شده) ندارند.

از اینکه زمان گرانبهای خود را صرف خواندن این مطلب کردید، بی نهایت قدردان شما هستیم و امیدواریم در کنار هم محیطی پویا, جذاب و سرشار از انرژی و البته پراز نو آوری در معماری پایدار، دکوراسیون داخلی و عمران را، تجربه کنیم.

با سپاس از همراهی شما سروران گرامی …

مدیریت سایت

فصل سوم ـ سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه ماده۱۲ـ هرکس به طور غیرمجاز داده‌های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ها در اختیار صاحب آن باشد، به جرای نقدی از یک میلیون (۱٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا بیست میلیون (۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (۵٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا بیست میلیون (۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.