کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

آپارتمان مسکونی پسیو با طراحی و نمای پایدار!

0 23

طراحی پایدار آپارتمان مسکونی پسیو :

معمار این آپارتمان مسکونی، مجموعه استاندارد های جدیدی از پایداری را، از طریق طراحی این آپارتمان مسکونی پسیو (غیر فعال)، بکار گرفته است :

معمار : Peter Ruge Architekten

کاربری : مسکونی

سال ساخت : ۲۰۱۴

Passive House Bruck، واقع در چین، آپارتمان مسکونی است که  ۹۵ درصد مصرف انرژی را کاهش داده است. این موضوع توسط انستیتوی آلمانی Passivhaus، تایید شده است.

Passive House Bruck، یک پروژه ی آزمایشی است و پتانسیل استانداردهای آپارتمان مسکونی غیر فعال در چین، را نشان می دهد. این پروژه با دقت بسیار به منظور بهبود و بکارگیری خلاقیت، صرفه جویی در انرژی و شیوه های ساخت و ساز پایدار، در چین، طراحی شده است.

این آپارتمان پنج طبقه که ۲،۲۰۰ متر مربع است شامل واحدهای مسکونی زیر می باشد :

  • ۳۶ واحد یک خوابه
  • ۶ واحد دو خوابه
  • ۴ واحد سه خوابه

از طریق این تجربه ی مستقیم، مشتریان آینده نگر، قادر به درک مستقیم از زندگی در خانه های غیر فعال می شوند و می توانند کیفیت زندگی و حداکثر راحتی را در این آپارتمان ها، تجربه کنند.

اقلیم محلی در طراحی نمای ساختمان موثر بوده است :

  • در کل پنجره های فضاهای خصوصی و عمومی، از شیشه های ۳جداره، استفاده شده است.
  • سایبان های ثابت خورشیدی، از نمای شیشه ای، در روزهای گرم سال، محافظت می کنند.
  • دیوارهای صلب نما، بخوبی عایق بندی شده است.
  • از پوسته ی ساختمان، از شدت تابش خورشید، از طریق  یک اسکرین از میله های رنگی سفالی، محافظت می شود.

Peter Ruge Architekten، معمار پروژه، برای طراحی این آپارتمان مسکونی، مدال طلای مسابقه ی جهانی طراحی سبز، در سال ۲۰۱۴، دریافت کرده است.

 

آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار آپارتمان مسکونی پسیو, طراحی و معماری پایدار, نمای پایدار

 

منبع : archello

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 1 =