کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

درباره ما

مختصری درباره خودمان می گوییم (کمی خودمانی در مورد وب سایت !)

در این وب سایت افراد متخصصی فعالیت می کنند که در کنار مشغله و فشارهای کاری خو , که با آن دست به گریبان هستند با بدست آوردن کمترین زمان سعی در تحقیق , ترجمه و حتی انتشار مقاله خود (البته بعد از چاپ) می نمایند.

با این توصیف شما همکار , دوست و استاد گرانقدر, بهتر از هر کس دیگری متوجه زحمت و مشقت این عزیزان که در کنار شما سعی در انتشار مطالب جدید و گاها خاص می نمایند می شوید. بنابر این خواهشمندیم,بخاطر احترام به زحمت این عزیزان و همکاران خودتان , اگر مطلبی توجه شمارا جلب نمود و قصد در انتشار آن مطلب را دارید,حتما کپی رایت (حق انتشار) آن را با نام نویسنده و لینک صفحه ی مورد نظر که مقاله در آن درج شده اهتمام ورزیدتا بدین وسیله باعث تشویق همکاران خود و افزایش بازدهی این عزیزان و در درجه دوم احترام به شخصیت خود در مورد نحوه ی صحیح انتشار مطلب شوید.

بخشی که اکنون در مورد آن بیان خواهد گردید,قوانین کوچکی در مورد حق انتشار و یا بهتر بگوییم روش مورد نظر ما برای انتشار مطلب است.

اگر از دکمه های شبکه اجتماعی که در پایان هر مطلب قرار دارد استفاده میکنید(برای استفاده در شبکه های اجتماعی) مشکلی وجود ندارد ولی اگر قصد کپی از مطلب را دارید از شما انتظار داریم در پایان مطلب کپی برداری شده,به شیوه زیر عمل نمایید:

  • نام نویسنده/نام مترجم:
  • سایت منبع: (آدرس اصلی سایت می باشد)
  • لینک منبع: (آدرسی که مطلب در آن قرار دارد)

از اینکه زمان گرانبهای خود را صرف خواندن این مطلب کردید بی نهایت قدردان شما هستیم و امیدواریم در کنار هم , محیطی پویا , جذاب و سرشار از انرژی و البته پراز نو آوری در صنعت سازه را تجربه کنیم.

با سپاس از همراهی شما سروران گرامی.

مدیریت سایت