کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

۸ ایده خلاقانه و آسان که هر کسی می تواند برای خانه خود انجام دهد!

0 11

طرح و ایده خلاقانه :

به منظور انجام طرح های خود ساز، لازم نیست که حتما یک متخصص باشید. اگرچه پروژه های پیچیده و سخت زیادی وجود دارند، اما بعضی از آنها می توانند واقعاً ساده باشند، چنان ساده که هر کسی می تواند در استفاده از آنها برای ارتقاء زیبایی خانه خود، موفق باشد. در ادامه ۸ ایده خلاقانه را برای شما آورده ایم  :

یک نیمکت راحت برای پاسیو خود بسازید :

ایده خلاقانه, پروژه های DIY در دکوراسیون خانه

شما می توانید از بلوک های سیمانی و الوار برای ساختن یک نیمکت دوست داشتنی و راحت برای پاسیو و یا باغ خود استفاده کنید.از بلوک های سیمانی برای ساختن یک پایه استفاده کنید و سپس چوب را در سوراخ ها قرار دهید. یک تشک و یک پشتی صندلی به آن اضافه کنید و این تمام این طرح است.

یک پالت چوبی را به یک شلف دیواری تبدیل کنید :

ایده خلاقانه, پروژه های DIY در دکوراسیون خانه

یک پالت چوبی را در نظر بگیرید و آن را به یک شلف برای دیوار خود تبدیل کنید. هیچ برشی نیاز نیست. به سادگی می توانید از کل پالت استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید نصب آن روی دیوار و شاید اضافه کردن کمی قفسه به هر جایی که می خواهید است.

گلدان های آویز را از بطری های پلاستیکی بسازید :

ایده خلاقانه, پروژه های DIY در دکوراسیون خانه

بطری های پلاستیکی خالی و یا حتی بطری های نوشابه را به گلدان های آویز تبدیل کنید. قسمت پایین را ببُرید و سوراخ هایی برای عبور ریسمان از آنها ایجاد کنید و گلدان را آویزان کنید. می توانید با رنگ، یا حتی ساده تر، با فرو کردن سریع آنها در رنگ، آنها را تزئین کنید.

استفاده از جعبه های کوچک چوبی :

ایده خلاقانه, پروژه های DIY در دکوراسیون خانه

یک جعبه چوبی کوچک می تواند در خانه بسیار کاربردی باشد، اگر به آن چرخ اضافه کنید. با این کار، تبدیل به یک جعبه متحرک خواهد شد، و برای ذخیره انواع چیزها، برای استفاده در هر جایی از خانه، عالی است.

یک چارپایه را به یک میزعسلی کنار تخت خواب تبدیل کنید :

ایده خلاقانه, پروژه های DIY در دکوراسیون خانه

یک چارپایه ساده می تواند یک میزعسلی یا میزکنارتختی شیک شود اگر یک بازسازی زیبا، انجام دهید. شما فقط به رنگ و چسب نیاز دارید. قسمت بالایی چارپایه را رنگ کنید و به آن ظاهر مسحور کننده تری بدهید. شما می توانید طراحی های دیگری نیز داشته باشید.

از شاخه های درخت به منظور دیگری استفاده کنید :

ایده خلاقانه, پروژه های DIY در دکوراسیون خانه

با یک طراحی بسیار ساده اما هنری، یک شلف دیواری بسازید. شما باید با استفاده از سه قطعه چوب، قاب بسازید. سپس دو شاخه ی افتاده از یک درخت پیدا کنید و از آنها برای تکمیل طراحی خود استفاده کنید. این طرح، بسیار ساده و ارزان است و یک راه عالی برای دعوت طبیعت به خانه شما است.

هنر دیواری خودتان را بسازید :

ایده خلاقانه, پروژه های DIY در دکوراسیون خانه

بجای تلاش برای یافتن قطعه درست و زیبایی از کار هنری برای منزلتان، و تلاش برای درست کردن آن، شما باید هنر دیواری خود را درست کنید. یک ایده خلاقانه و طراحی هندسی و رنگارنگ ساخته شده از کاغذ اریگامی را امتحان کنید. تنها چیزهایی که نیاز دارید، کاغذ، یک مداد، چسب دو طرفه و یک چاقو همه کاره است. می توانید کاغذ را به دیوار یا بر روی بورد اصلی فوم بچسبانید.

یک شلف آویزان درست کنید :

ایده خلاقانه, پروژه های DIY در دکوراسیون خانه

در صورتی که کمی چوب اضافی دارید، می توانید یک یا دو شلف آویزان درست کنید. شما به کمی تخته و کمی ریسمان، نیاز دارید. چهار سوراخ در تخته دریل کنید، یک سوراخ در هر گوشه. ریسمان را از آنها رد کنید و آن را گره بزنید. شما با استفاده از قلاب های کوچکی که در دیوار نصب می کنید، قفسه را آویزان خواهید کرد.

 

منبع : homedit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 14 =